About Me

Asi bych do stránek typu „about me“ nebo „o mně“ neměla snad psát nic osobního. Což by znamenalo, je vlasntě nemít. Ale to by zase byla nuda.

Takže trochu aktualizace 🙂 Píše se rok 2017, podzim. Stále se jmenuji Michaela. Stále je mým velkým koníčkem sportovní kynologie, fotografování a psaní. Jen na to psaní už nezbývá tolik času. Událo se tolik změn, tolik životních zvratů…. Vlastně nezbývá moc času ani na to fotografování a pejskaření. Momentálně fotím hlavně mým Iphonem. Ale to se teď změní! Mé koníčky tak trochu nahradil můj syn. Ano, čtete správně. V mých 38 letech se mi narodil syn. První potomek. Jmenuje se Jirka, stejně jako tatínek (ano jsem tradiční). Teď je mu 6,5 měsíce a mně 39. Jeho příchod na svět neproběhl úplně hladce, ale o tom snad v nějakém příspěvku – až budu mít trochu odstup a srovná se mi to v hlavě.

23112976_10209995276430723_819303805_o

Někdy tak v roce 2013/2014 –

Jmenuji se Michaela. Mým velkým koníčkem je sportovní kynologie, fotografování a psaní. Moje fotky najdete na stránkách FunnyDobies a o našich dobrmanech se dozvíte něco na stránkách dobrmani Pokud se v nějakém příspěvku objeví oslovení „pan Monk“, tak to znamenalo můj manžel (teď už ex-manžel). Kdo někdy viděl tento seriál, ví proč 😉

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s