Kurz s Ondrou

Včera jsem se zúčastnila Kurzu Adobe Lightroom, který pořádá Ondra Uhlíř. Je to mladý fotograf z Brna, což poznáte hlavně např. podle slova CAJK :D. Ondra je příjemný mladík, který přesně ví co dělá jak při samotném focení tak při postprocesingu. Což bych přesně potřebovala. Proto taky účast na takovém kurzu. Program samotný je úžasný a splňuje přesně moje požadavky. Nedělám na fotkách žádné retuše, malůvky a tak podobně, čistě jen úpravy a podpoření toho, co na fotografii již je. V tom jsem byla s Ondrou zajedno.
Kurz probíhal v kavárně Pražírna v pražských Vinohradech – káva tam byla neuvěřitelně výýýborná! Příjemné prostředí, fajn obsluha, slušné ceny.
Líbilo se mi, jak měl Ondra vše skvěle připravené, postupně se dostával k jádru pudla, neskákal z jedné záležitosti na druhou a zase na první, ale hezky pěkně jasně a srozumitelně pro všechny účastníky 🙂 Na to musí mít člověk taky talent. Jeho články a fotky najdete tady – http://www.ondra-uhlir.cz Teď čekám na termín dalšího kurzu s Ondrou, tentokrát samotné focení.
A tady jedna fotka upravená právě na kurzu

Malimaniac´s Brown Sugar - Sweety

Malimaniac´s Brown Sugar – Sweety

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s