Ajfoun vs. telefon

Opět přišlo období, kdy nutně potřebuju něco nového. Ovšem tentokrát to bylo podpořeno, když si moje kolegyně koupila Ajfouna. Krásná věc. Okamžitě se zařadil mezi moje tajné lásky.
Bohužel, jeho cena ho zasunula dost hluboko. Každý den jsem nad ním přemýšlela. Koupit / nekoupit. Klasika. V mžiku ano, v mžiku ne – takových peněz! A proč ne, co člověk z toho života má! To zase ušetřím přece! Stojí to za to? No, zkrátím to. Včera jsem si koupila nový telefon, původně jsem si šla samozřejmě koupit milovaný ajfoun, ale… nebyl skladem, to za prvé, ale pak jsem tam viděla galaxy s4 mini. Jeho cena není až tak závratná, umí všecko, má 8mgpx fotoaparát, je krásný, lehký. Má jedinou vadu – není to ajfoun. Nu ale což, na snad dlouhou dobu mám vystaráno.
A ve Světě mobilně hned přibyla nová fotka novým telefonem (bože, tuhle větu přečíst v osmdesátých letech, tak mi asi zavřou do blázince… dovedete si představit vzít do ruky sluchátko na zakrouceném provázku a cvakat fotky???!!?? 😀 hodně štěstí!

Reklamy

2 thoughts on “Ajfoun vs. telefon

  1. Myslím, že jste vybrala dobře 🙂 Ajfon je jen přežitek. Něco, co už má teď skoro každý, přitom xy aplikací člověk ani nevyužije. Hezký den!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s